KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller/tusch 15385208
nr 1538 5208
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:40:34
1/5 20:29:39
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd